Spolupracující CK

VIA TRAVEL je internetová cestovní agentura se širokou nabídkou zájedů do celého světa. Na www.viatravel.cz nabízíme zájezdy od více než 100 cestovních kanceláří působících na českém, slovenském, německém a rakouském trhu.

Na www.viatravel.cz nabízíme zájezdy renomovaných cestovní kanceláří, které jsou řádně pojištěny proti svému úpadku.

Jaký je rozdíl mezi cestovní kanceláří a cestovní agenturou?

Zákon č. 159/1999 Sb. specifikuje vymezení pojmů cestovní kancelář a cestovní agentura. Cestovní kancelář je společnost, která organizuje zájezd. Cestovní kanceláře rovněž zodpovídají za každý zájezd a musí být pojištěny proti úpadku. Pokud uzavřete smlouvu s cestovní agenturou, ve smlouvě je vždy uvedeno, která cestovní kancelář zájezd pořádá. Cestovní kanceláře často uzavírají smlouvy s cestovními agenturami, které působí jako dealeři jednotlivých služeb cestovního ruchu (zájezdy i ubytování, letenky apod.). Mohou však zajistit kombinaci služeb (letenky a ubytování) u těchto kombinací se již vyžaduje dle novely zákona 159 Sb. pojištění proti úpadku. 

Cestovní kanceláře, které zastupujeme

Zde Vám uvádíme všechny cestovní kaceláře, se kterými v současné době spolupracujeme na základě řádně uzavřené smlouvy o obchodním zastoupení. 

             

    

    

  

 

Adventura
Campana tour Color Travel 
Consultour  Datour  Eso Travel 
Greece Tours  Mayer & Crocus Monatour 
MTM Tour Orbis Link  Osvěta 
Pantour  Plustour M Sport - S 
Slan tour  101 ZEMEK