Spolupracující CK

Spolupracující CK

VIA TRAVEL je internetová cestovní agentura se širokou nabídkou zájedů do celého světa. Na www.viatravel.cz nabízíme zájezdy od více než 100 cestovních kanceláří působících na českém, slovenském, německém a rakouském trhu.

Na www.viatravel.cz nabízíme zájezdy renomovaných cestovní kanceláří, které jsou řádně pojištěny proti svému úpadku.

Jaký je rozdíl mezi cestovní kanceláří a cestovní agenturou?

Zákon č. 159/1999 Sb. specifikuje vymezení pojmů cestovní kancelář a cestovní agentura. Cestovní kancelář je společnost, která organizuje zájezd. Cestovní kanceláře rovněž zodpovídají za každý zájezd a musí být pojištěny proti úpadku. Pokud uzavřete smlouvu s cestovní agenturou, ve smlouvě je vždy uvedeno, která cestovní kancelář zájezd pořádá. Cestovní kanceláře často uzavírají smlouvy s cestovními agenturami, které působí jako dealeři jednotlivých služeb cestovního ruchu (zájezdy i ubytování, letenky apod.). Mohou však zajistit kombinaci služeb (letenky a ubytování) u těchto kombinací se již vyžaduje dle novely zákona 159 Sb. pojištění proti úpadku. 

Cestovní kanceláře, které zastupujeme

Zde Vám uvádíme všechny cestovní kaceláře, se kterými v současné době spolupracujeme na základě řádně uzavřené smlouvy o obchodním zastoupení. 

             

    

    

  

 

Adventura
Campana tour Color Travel 
Consultour  Datour  Eso Travel 
Greece Tours  Mayer & Crocus Monatour 
MTM Tour Orbis Link  Osvěta 
Pantour  Plustour M Sport - S 
Slan tour  101 ZEMEK