Shipka

Shipka, Bulharsko, Varna, Zlaté Písky, 14.9.2018, Polopenze
Shipka
Termín:
Načítám ... 14.9. – 21.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:127627878
7 490 Kč (-48 %)
300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel ŠIPKA
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (rozkládací křeslo), vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizace, SAT/TV, telefon,chladnička. Všechny pokoje mají balkony s bočním výhledem na moře a okolí.
Poloha
Hotel se nachází v jižní části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 200 m od centra s řadou restaurací, stánků a obchodů. Letiště ve Varně je ve vzdálenosti 30 km.
Středisko
Zlaté Písky
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, televizní kout, směnárna, restaurace, lékař, lobby bar, obchody, kosmetický salon, balneologické centrum, Wifi v hale zdarma, trezory v recepci za úhradu.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.
Pláž
Písčitá dlouhá pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- v blízkosti živého centra
- balneoterapie
- vhodné i pro seniory
Sport a zábava
Kulečník, bazén s dětskou částí, krytý bazén, stolní tenis, posilovna. Vířivka, sauna a fitness pro klienty hotelu zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je: Čedok a. s., IČ 60192755. Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK