Savica

Savica, Slovinsko, Bled, 17.2.2018, Polopenze
Savica
LM
Termín:
17.2. – 20.2.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:129587412
4 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Savica
Popis
Popis:
Odpočiňte si u jezera Bled s křišťálově průzračnou vodou! Ubytování v hotelu Savica*** s polopenzí, dítě až do 11,99 let na přistýlce zdarma
Ubytování v hotelu Savica***
Stravování formou polopenze
Až 2 děti do 11,99 let na přistýlce zdarma
Doprava vlastníVelké množství výletů do okolí
Městečko Bled zasazené do skvostného alpského prostředí

Městečko Bled je bezpochyby hlavní turistické centrum a zároveň symbol Slovinska. Nachází se v podhůří Julských Alp v nadmořské výšce 500 metrů. Leží na břehu Bledského jezera. Nad jeho severní stranou se vypíná mohutná hradní skála a v jeho středu leží Mariánský ostrov s malým barokním kostelem, který městečku dodává pohádkovou atmosféru. K němu se po jezerní hladině můžete nechat převézt na „pletně“, což je malý zastřešený člun. Městečko Bled je také výchozím místem do Triglavského národního parku s nejvyšším vrcholem Slovinska Triglavem. Oblast Bledu se vyznačuje zdravým a mírným podnebím. Přibližně 2 km dlouhé a kilometr široké jezero vzniklo táním ledovců po první době ledové. Na severu je ohraničeno hradní skálou, na jihu horou Straže. V jezeře je možné se koupat už od května až do října, teplota vody dosahuje až 24 stupňů Celsia. O zdejší léčivé síle pramenů informuje již v roce 1689 ve své knize „Sláva vévodství karniolského“, její autor Johann Weichard Valvasor. Zdejší lázeňský turistický ruch začal rozvíjet teprve roku 1855 švýcarský lékař Arnold Rikli – významný přírodní léčitel.


Hotel Savica***

Hotel Savica najdete nedaleko jezera Bled. Hotel je vybaven WiFi, výtahy, prádelnou a parkovištěm.

Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky – je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací, minibarem a trezorem, balkonem.

Rodinný pokoj až pro 5 osob – jedná se o 2 pokoje. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací, minibarem a trezorem, balkonem.


Wellness centrum ŽIVA s 380 m2 vodní plochy

Wellness centrum ŽIVA je rozdělené na dvě části. Vodní svět nabízí několik bazénů (4 vnitřní, 1 venkovní, 1 dětský) ve dvou patrech propojených mírným tobogánem, vířivky, termální bazén s 35°C teplou vodou, chrliče, perličky a další atrakce. Svůj prostor zde mají i děti - dětské bazénky spojuje skluzavka. Z bazénu, který má i menší venkovní část, je krásný výhled na hrad nad jezerem. Nechybí ani relaxační zóna s lehátky. Druhá část wellness centra Živa je saunový svět s prohřívárnami: Finská sauna 90°C, Laconium 65°C, Caldarium, Bio sauna s colorterapií a světelnou terapií, Hammam 45°C. Každý den v 17 hodin probíhají speciální saunové programy - ceremoniály. Součástí saunového světa je i venkovní část s vyhlídkou na jezero. V sauně je k dispozici voda, výběr čajů i ovoce. Wellness centrum nabízí také 29 typů masáží.


Hosté Hotelu Savica mají vstup do bazénů ve wellness centru ŽIVA na 3 hodiny denně zdarma.
Stravování
Stravování probíhá formou polopenze
Snídaně formou bufetu 7.00 – 10.00
Večeře formou bufetu 19.00 – 21.00
Tipy na výlet
Roklina Vintgar - cca 7 km od Bledu
Vyhlídka Talež (725 m n. m.) je ideální cíl pro kratší (cca 2 hod) výšlap blízko Bledu.
Zapomenuté městečko Kropa cca 18 km od Bledu
Bazilika Marie Pomocnice - krása, ticho a mír slovinské národní svatyně ve vsi Brezje
Středověké město Radovljica cca 24 km od Bledu
Bledský hrad
Triglavski národní park - cca 30 km
Důležité informace
Check in od 14.00 hod., check out do 11.00 hod.
Doprava vlastníDomácí zvířata nejsou povolena
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Poznámka

Cena zahrnuje: 3x ubytování/os., 3x polopenzi/os., neomezený vstup do bazénů ve wellness centru Živa.

Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den - hradí se na místě, povinný registrační poplatek 1 €/os./pobyt, povinný poplatek za Novoroční galavečeři 100 €/os., děti 6-13,99 let platí 50 €/os., cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871. Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK