Romantické údolí Wachau

Romantické údolí Wachau, Rakousko, 2.6.2018, Bez stravy

Romantické údolí Wachau

Romantické údolí Wachau
Termín:
2.6. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129180225
690 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Prohlídka starobylého centra města Krems, poté přejezd do Melku nebo vyhlídková plavba lodí po Dunaji z Kremsu do Melku vinařskou oblasti Wachau – UNESCO (23,7 eur dospělý, děti 10–15 let 11,85 eur a děti do 10 let zdarma). Uvidíte malebné vinařské osady, středověké pevnosti a velkolepé kláštery nad Dunajem. Melk – fakultativně návštěva nejznámějšího rakouského kláštera (8,5 eur dospělý, studenti do 26 let s průkazem 5 eur, klášterní zahrady 4 eura, slevy pro děti), prohlídka města. Jízda oblastí Waldviertel zpět do České republiky (uvedené ceny za loď a ceny vstupů jsou orientační).
Doprava
Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
Písek, Strakonice, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.
Pořadatelem tohoto zájezdu je: Kellner Písek, s.r.o., IČ 26049538. Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK