Platba zájezdu

Platba zájezdu

Po odeslání nezávazné poptávky Vám ověříme cenu zájezdu a volná místa. V případě volné kapacity zájezd zarezervujeme. Následně, spolu s cestovní smlouvou od nás obdržíte i platební údaje k úhradě zájezdu.

A jaké jsou možnosti platby? 

Běžný bankovní převod 

Po úspěšné rezervaci zájezdu Vám zašleme, na Vámi uvedený e-mail, spolu s cestovní smlouvou všechny informace, které jsou důležité pro převod peněz (číslo účtu, variabilní symbol, dobu splatnosti). Platbu byste měli provést do konce platnosti rezervace, kterou budete mít uvedenou v emailu. Jakmile od Vás obdržíme doklad o úhradě ceny zájezdu nebo jeho zálohy a podepsanou cestovní smlouvu, stává se smlouva závaznou a naši pracovníci jí potvrzují automaticky v pořádající cestovní kanceláři, případně v rezervačním systému CK. 

Online platba internetovým bankovnictvím 

Pro bezpečnost a snadné zadání platby používáme systém internetových plateb společnosti ComGate Payments,a.s., která je registrována u České národní banky. Tento systém vám umožní uhradit objednávku zájezdu rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky. Citlivé údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nejsou k dispozici nikomu dalšímu.

 

Dostupné banky:

Jak při platbě postupovat

1. krok: V potvrzovacím emailu o rezervaci zájezdu budete mít uvedeno číslo účtu určené k převodu platby nebo odkaz na platby online - kartou nebo internetovým bankovnictvím.

2. krok: Vyberte svou banku. V posledním kroku budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví.

3. krok: Přihlaste se a zkontrolujte předvyplněný platební příkaz (předvyplněný pouze u některých bank).

4. krok: Pak už jen stačí platební příkaz potvrdit.

5. krok: Jakmile obdržíme potvrzení o úhradě, smlouva se stává závaznou a je obratem potvrzena do cestovní kanceláře.