o Via Travel

O Via Travel

Cestovní kancelář a cestovní agentura Via Travel je provozována společností DK TRAVEL s.r.o., IČ: 058 12 810. Naši pracovníci mají letité zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. CK/CA VIA TRAVEL klade důraz na maximální spokojenost svých klientů, kdy na prvním místě stojí spokojený zákazník, který se může spolehnout na špičkové služby a maximální komfort. Cílem CK/CA VIA TRAVEL je, abyste si kdykoli, kdekoli a hlavně pohodlně a rychle vybrali svou dovolenou. Vybírat můžete ze široké a aktuální nabídky několika tisíc zájezdů a oblíbených destinací jakými jsou Bulharsko, Řecko, Černá Hora, Španělsko, Itálie, Turecko, Tunis, Egypt, Chorvatsko nebo Maďarsko. Všechny zájezdy jsou soustředěny na jednom místě, v jednotné a přehledné formě.

Nabízíme autorizovaný prodej zájezdů renomovaných, českých i německých cestovních kanceláří a další služby v oblasti cestovního ruchu jako jsou letenky, mezinárodní autobusové a vlakové jízdenky a pronájem aut.

Všechny cestovní kanceláře, se kterými má cestovní agentura VIA TRAVEL uzavřenu řádnou smlouvu o zprostředkování prodeje, jsou pojištěny proti úpadku (pojištění proti úpadku chrání klienty v případech, kdy kancelář z důvodu svého úpadku není schopna dostát svým závazkům plynoucích z uzavřené cestovní smlouvy s klientem)

Prostřednictvím vysoké kvality služeb chceme co nejlépe uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka, a abychom toho dosáhli, snažíme se neustále prohlubovat své schopnosti a dovednosti na poli cestovního ruchu, ve kterém se aktivně pohybujeme již několik let.

Co nabízíme?

Nabízíme zájezdy do všech koutů světa, prostřednictvím různých typů dopravy – zájezdy letecky, zájezdy autobusem, zájezdy kombinovanou dopravou (bus, trajekt, letadlo), či zájezdy vlastní dopravou. K dispozici jsou Vám v naší nabídce zájezdů také zájezdy pobytově - poznávací, díky kterým spojíte odpočinek s poznáváním a poznávací zájezdy.

Pro ty z Vás, kteří necháváte výběr zájezdů na poslední chvíli, je samozřejmostí široká nabídka zájezdů typu Last minute od České republiky až po exotiku - Thajsko, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty, Omán, Kapverdy, Kanárské ostrovy, Kuba, Dominikánská republika a mnoho dalších.

V naší nabídce jsme nezapomněli ani na fanoušky sportu a to jak na aktivní, tak pasivní sportovce. Nabízíme zájezdy na významné, vrcholné, sportovní události u nás i v zahraničí a ve spolupráci s naší partnerskou CK zajistíme pro jednotlivce i pro skupiny vstupenky, dopravu a ubytovánív místě konání akce.

Pro ty z Vás co jste aktivními sportovci a rádi byste strávili svou dovolenou netradičnímzpůsobem, pro Vás máme připraveny zájezdy zaměřené na rafting a vodní turistiku,  cykloturistiku, zájezdy s horskými koly, pěší a vysokohorskou turistikou a cvičením. Pro milovníky golfu je připravena nabídka cest za golfem – vydejte se s námi na nejlepší golfová hřiště jak v České republice tak v zahraničí.

Pokud však toužíte po odpočinku v lázních nebo máte rádi aktivní relaxaci, pak jsou pro Vás určeny lázeňské a relaxační pobyty, které jsou stále žádanější a kombinují relaxační lázeňskou péči s aktivním odpočinkem jakými jsou například jízda na kole, jízda na koni, letní a zimní turistika. Lázně zase poskytují stále více komplexních služeb a velké množství relaxačních, doplňkových i specializovaných programů a vy budete hýčkání různými lázeňskými procedurami, proto neváhejte a využijte naší nabídky a odjeďte za odpočinkem.

Dále nabízíme doplňkové služby, jako je např. pronájem aut, pojištění, zajištění průvodce, vstupenky apod.

Bude tedy záležet pouze na Vás, zda se rozhodnete pro pobyt u moře, pobyt na horách, pobyt v České republice či relaxační pobyt nebo wellness, poznávací zájezd, nebo zájezd s gastronomickým, vinařským, sportovním anebo kulturním programem, eurovíkend, či pobyt v exotické zemi nebo okružní plavbu. Neustále sledujeme módní trendy a proto máte možnost nalézt v naší nabídce exkluzivní okružní plavby po Karibiku, Středozemním moři, severní Evropě či Asii nebo Jižní Americe na palubách nádherných lodí.

Cestovní kancelář a cestovní agentura Via travel Vám přeje pohodlný výběr Vaší dovolené a hlavně mnoho štěstí na Vašich cestách.