LAST MINUTE BULHARSKO, DOVOLENÁ 2018

Bulharsko je stále více oblíbenou destinací, které nabízí širokou nabídku ubytování, a to jak hotelové typu, tak ubytování v penzionech, studiích či apartmánech. Příčinou stoupajícího zájmu turistů jsou bezpečnost, kratší doba letu, písčité pláže s pozvolným vstupem do vody a také nízké ceny. Přímořská letoviska Sozopol, Nesebar, Zlaté Písky, Slunečné pobřeží, Primorsko, Albena, Lozenec, KranevoBalčik se stále více stávají oblíbeným cílem turistů nejen ze střední Evropy, ale i ze západních zemí. V Bulharsku na vás čekají široké pisečné pláže, teplé moře, pohostinnost místních obyvatel, sportovní vyžití, či romantika v historických městečkách. Na pobřeží naleznete hotely s all inclusive, ale i ubytování bez stravy, kdy můžete využít široké a rozmanité nabídky restuarací ve všech letoviscích. Stravování v restauracích se dá požídit za velice příznivé ceny a můžete si vybrat vedle tradiční bulharské kuchyně, také italskou, řeckou, čínskou, ale i českou kuchyni. V obchodech naleznete podobnou nabídku potravin jako v ČR, a to za velmi nízké ceny.  Dovolenou v Bulharsku pořídíte opravdu za velmi příznivé ceny, ale veškeré služby jsou na podobné či stejné úrovni jako ty „západní“. 

Nabídka Last Minute zájezdů do Bulharska je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z Last Minute zájezdů do Bulharska od několika desítek cestovních kanceláří. Odlety jsou do Bulharska organizovány z Prahy, Brna, Ostravy, nebo Pardubic. Nabízíme krátkodobé pobyty - na skok k moři od 4 do 6ti dnů, nebo i klasické týdenní pobyty, pobyty na 10, 11 nebo 12 dní, až po pobyty na 15 dnů. 

Bulharsko Slunečné Pobřeží

Forum
LM
-16 %

Forum

starstarstarstar

strava: All inclusive, letecky Praha

8 dní od 5.9.2018

13 719 Kč / -16 %

Chcete si sestavit zájezd podle svých představ, v našem vyhledávači zájezdů si zadejte kritéria Vaší dovolené, vyhledávat můžete podle data odletu, odkud chcete letět, jakou formu stravování požadujete, jakou vzdálenost od moře, jaké má mít hotel vybavení, zda chcete hotel s bazénem či zda hotel nabízí sportovní aktivity či wellness. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů LAST MINUTE a vyhledávejte zde

LAST MINUTE BULHARSKO