Hotel Thermal Park - 3 dny

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Thermal Park - 3 dny - Slovensko

Hotel Thermal Park - 3 dny starstarstarstar

Hotel Thermal Park - 3 dny
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Areál termálního koupaliště Thermalpark s rozlohou 18 ha nabízí blahodárné účinky léčivé termální vody s teplotou 26 - 39 °C, která vyvěrá z vrtu o hloubce 1600 m a má příznivé účinky především na problémy pohybového ústrojí.

Koupání

termální koupaliště v areálu nabízí 10 bazénů - 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s termální i normální vodou. Pro malé děti nabízí koupaliště v létě dětský bazén se skluzavkou.

Vybavení 

10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních): vnitřní bazény (proplouvací bazén rotunda s termální vodou, wellness bazén, plavecký bazén a dětský bazén s normální vodou), saunový svět (finská, bio, infra a parní), solná kabina, jacuzzi. Venkovní bazény s celoročním provozem (relaxační a rekreační bazén), letní koupaliště (dětský bazén, plavecký bazén, tobogan), sportovní hřiště (plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, venkovní šachy), tobogánová věž se 7 tobogány. Restaurace. Parkování před hotelem.

pokoje 

Ubytování:, 2-lůžkové pokoje Standard: hygienické zařízení, TV, minibar, WiFi internet.  2-lůžkové pokoje Premium: možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV, minibar, WiFi internet, terasa s výhledem na areál Thermalparku.

stravování 

polopenze - formou bohatého bufetu 

!Speciální nabídka! (pro všechny termíny platná nabídka): 

  • neomezený vstup do vnitřních a venkovních bazénů termálního koupaliště ZDARMA.
  • 1x jednorázový vstup do saunového světa ZDARMA.
  • 1x 15 minutová mastáž VelusJet na osobu.
  • WiFi internet ZDARMA.
  • Parkování u hotelu ZDARMA.
  • Dítě do 4,99 let na přistýlce ZDARMA.

Poznámky

Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Přistýlka není možná do pokoje standart. Přistýlka možná pouze do pokoje premium

Cena zahrnuje: 

Ubytování:, 2-lůžkové pokoje Standard: hygienické zařízení, TV, minibar, WiFi internet., 2-lůžkové pokoje Premium: možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV, minibar, WiFi internet, terasa s výhledem na areál Thermalparku., Stravování: polopenze.

Cena nezahrnuje: 

pobytová taxa na ubytování (splatná na místě): květen - září: 0,87 EUR/ osoba/ noc, říjen - duben: 0,37 EUR/ osoba/ noc 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.