Víkendová relaxace v lázních , Maďarsko, Západní Maďarsko, Györ, 17.2.2018, Snídaně

Víkendová relaxace v lázních starstarstar

Víkendová relaxace v lázních
Termín:
17.2. – 18.2.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:4-5
3 190 Kč (-0 %)

Odjezd z: Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Jihlava, Brno
Návrat do: Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Jihlava, Brno

Dvoudenní, relaxační výlet do maďarských lázní ve městech Bϋk a Gyôr

Program:

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách z Mladé Boleslav, z Prahy a dalších míst po trase směr Maďarsko. Kolem poledne příjezd do lázní Bϋkfϋrdó. Koupání a relaxace v lázeňském areálu. V podvečer odjezd na ubytování do hotelu v Győru. 

2. den: Po snídani odjezd do lázní v Győru. Koupání a relaxace v lázeňském areálu v Győru. V podvečer odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Léčebné lázně a Zážitkové centrum Bükfürdő je opravdovým rájem pro ty, kteří se chtějí léčit, odpočívat, relaxovat a koupat. Lázeňský komplex na ploše 14 hektarů pokrývá park se stromy, poskytujícími příjemný stín; lázeňský komplex tvoří 34 bazénů s rozlohou více než pět tisíc metrů čtverečních vodní plochy, pro návštěvníky jsou k dispozici léčivé lázně, koupaliště a zážitkové lázně, moderní Svět sauny a Wellness Centrum.

K dispozici jsou bazény s léčivou vodou, léčebné a wellness kůry. Pro rodiny s dětmi zážitkové a dětské bazény, hřiště, kryté a venkovní skluzavky, dětský koutek, který je vybaven barevnými hračkami; to vše poskytuje bezstarostnou zábavu a hry. Pro milovníky aktivního odpočinku jsou k dispozici sportovní hřiště, plavecké bazény a zábavné programy. V prostorách zážitkových lázní a koupaliště jsou pro návštěvníky k dispozici různé restaurace a bufety.

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, kde se nachází termální a zážitkové lázně, které byly otevřeny v říjnu roku 2003. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 63°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 m. Návštěva termálních lázníse doporučuje při léčení kostí a kloubů, gynekologických potížích a zánětech, nemocích zažívacího ústrojí a štítné žlázy. Doporučuje se také pro léčbu neinfekčních kožních nemocí a paradentózy.  Lázně disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény; dále zde najdete 2 tobogány, zahradu saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště. Pravidelně se tu konají rozličné programy. V areálu se nachází několik restaurací a barů, které nabízí kulinářské zážitky.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování ve 3* hotelu ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, stravování - snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří. V hotelu je připojení na internet. 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • doprava autokarem
 • 1x nocleh v hotelu
 • 1x snídaně
 • služby průvodce
 • cestovní pojištění

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • vstupné do lázní - Bϋkfϋrdó. – dospělá osoba 2.800 HUF, dítě do 14 let 1.500 HUF,
 • vstupné do lázní Gyӧr – dospělá osoba 3150 HUF, senioři a studenti 2550 HUF, děti do 14 let 2.100 HUF

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • doprava autokarem
 • 1x nocleh v hotelu
 • 1x snídaně
 • služby průvodce
 • cestovní pojištění

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • vstupné do lázní - Bϋkfϋrdó. – dospělá osoba 2.800 HUF, dítě do 14 let 1.500 HUF,
 • vstupné do lázní Gyӧr – dospělá osoba 3150 HUF, senioři a studenti 2550 HUF, děti do 14 let 2.100 HUF
Pořadatelem tohoto zájezdu je: DK TRAVEL s.r.o., IČ 05812810. Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK