Hotel Thermal Park , Slovensko, 1.3.2018, Polopenze

Hotel Thermal Park starstarstarstar

Hotel Thermal Park
Termín:
1.3. – 3.3.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:6-7
4 490 Kč (-0 %)
hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Areál termálního koupaliště Thermalpark s rozlohou 18 ha nabízí blahodárné účinky léčivé termální vody s teplotou 26 - 39 °C, která vyvěrá z vrtu o hloubce 1600 m a má příznivé účinky především na problémy pohybového ústrojí.
Koupání
termální koupaliště v areálu nabízí 10 bazénů - 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s termální i normální vodou. Pro malé děti nabízí koupaliště v létě dětský bazén se skluzavkou.
Vybavení
10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních): vnitřní bazény (proplouvací bazén rotunda s termální vodou, wellness bazén, plavecký bazén a dětský bazén s normální vodou), saunový svět (finská, bio, infra a parní), solná kabina, jacuzzi. Venkovní bazény s celoročním provozem (relaxační a rekreační bazén), letní koupaliště (dětský bazén, plavecký bazén, tobogan), sportovní hřiště (plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, venkovní šachy), tobogánová věž se 7 tobogány. Restaurace. Parkování před hotelem.
Speciální nabídka
Vstup do vnitřních a venkovních bazénů termálního koupaliště ZDARMA. 1x jednorázový vstup do saunového světa ZDARMA. 1x 15 minutová mastáž VelusJet. WiFi internet ZDARMA. Parkování u hotelu ZDARMA. Dítě do 4,99 let na přistýlce ZDARMA.
Poznámky
Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění.

Speciální nabídka

Vstup do vnitřních a venkovních bazénů termálního koupaliště ZDARMA. 1x jednorázový vstup do saunového světa ZDARMA. 1x 15 minutová mastáž VelusJet. WiFi internet ZDARMA. Parkování u hotelu ZDARMA. Dítě do 4,99 let na přistýlce ZDARMA.

Poznámky

Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění.

Cena zahrnuje

Ubytování:, 2-lůžkové pokoje Standard: hygienické zařízení, TV, minibar, WiFi internet., 2-lůžkové pokoje Premium: možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV, minibar, WiFi internet, terasa s výhledem na areál Thermalparku., Stravování: polopenze.

Pořadatelem tohoto zájezdu je: DK TRAVEL s.r.o., IČ 05812810. Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK