Baďo

Baďo, Slovensko, Vysoké Tatry, 20.5.2018, Polopenze
Baďo
LM
Termín:
20.5. – 22.5.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:125465283
1 500 Kč (-6 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PENZION BAĎO
Poloha
penzion se nachází v podhorské obci Stará Lesná 3,5 km na jih od Tatranské Lomnice, pod úpatím Lomnického štítu a má překrásný výhled na panorama Vysokých Tater.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Minimální délka pobytu dle zvoleného typu pobytu. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Silvestrovský pobyt nezahrnuje povinný slavnostní příplatek 30 €/dospělý a 10 € dítě, který se platí na místě. Výjimečně lze zajistit pobyt se psem (po předchozí domluvě).
Lyžování
5 km od hotelu lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso s vleky a lanovkou do Lomnického sedla. Další lyžařská střediska ve Starém Smokovci a na Štrbském Plese. Běžkařské terény v okolí.
Koupání
krytý bazén ve Staré Lesné (1500 m), termální koupaliště Vrbov 7 km, Aquacity Poprad 12 km.
Vybavení
restaurace, posilovna, sauna, společenská místnost. WiFi připojení na internet. Zahrada s dětským hřištěm, altánek. Parkování na uzavřeném parkovišti v areálu penzionu.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 7x ubytování, 7x polopenze, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness, slevová karta Tatry Card. Balíček zima: 2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze, láhev vína, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness, 20% sleva do aquaparku Aquacity Poprad, 15% sleva na termální koupaliště Vrbov, sleva na vícedenní skipasy, slevová karta Tatry Card. Balíček léto: 2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze, 1x teplý nápoj, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness, 20% sleva do aquaparku Aquacity Poprad, 15% sleva na termální koupaliště Vrbov, 10% sleva na splavení Dunajca, slevová karta Tatry Card.
Cena zahrnuje
Ubytování: 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon a rádio. (1 pokoj je přizpůsoben pro tělesně postiženou osobu.), Stravování: polopenze (domácí kuchyně).
Pořadatelem tohoto zájezdu je: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896. Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK